Ana Sayfa Hoş geldiniz! Üye Girişi yapın veya Ücretsiz Kayıt olun.

Cenaze Çelenk Siparişi

Ürün No
126
Fiyat
350.00 TL + KDV (%8)
İndirimli %8
322.00 TL + KDV (%8) Kazancınız: 30.24 TL
KDVli fiyat
347.76 TL
Puan
348 Her 1000 puan 10 TL hediye çeki kazandırır.
Çiçek Adedi
100+-10
Çiçek Rengi
Kırmızı Jelbera & Karanfil
Ürün Boyu
230 cm

Cenaze Çelenk siparişi için hazırlanan bu ürün Cami ve mezarlıklara gönderime uygundur.

 Çelenk boyu yaklaşık 230 cm dir.

Çelenk Üzerinde Karanfil kullanılması durumunda yaklaşık 100 adet, Gerbera kullanılması durumunda 75 adet çiçek mevcuttur.

Yazın Çok sıcak zamanlarda güneş altında Karanfilin dayanma süresi fazla olduğundan, Mümkün olduğu kadar karanfil kullanmaya çaba göstermekteyiz.

Çelenk görüntü olarak karanfil yada gerbera kullanımında bir değişiklik göstermemektedir.

Mevsimine göre aynı görüntüyü vermek şartıyla, stok durumuna göre çiçek cinsinde ve nadirende olsa renk değişikliği yapılabilir.

 

 Ankara’nın ilk online çiçek satış sitesi olan sudecicek.com.tr , Kendine has çiçek tasarımlarıyla tam 30 yıldır sizlere farklı çiçekler hazırlamaktadır. Değişik tarz ve üslubuyla Sizlerin sevdiklerinizle aranızda bir köprü oluşturan Sude Çiçekçilik hazırladığı çiçeklerle sektöre yenilik katıp önder olduğu gibi , sizin ve sevdikleriniz içinde Hatırlanacak güzel sürprizler yaratmaktadır. Ankara’nın yerel Çiçekçisi olan Sude Çiçekçilik sizler için Çiçek siparişleri hazırlamaya devam etmektedir.

Kullanılacak ürünlerde Sıkıntı vs olması durumunda Sude çiçekçilik tarafından bilgilendirilmek şartıyla vazo, sepet, seramik değişikliği ve ürün renk değişikliği yapılabilmektedir.

 

Benzer Çiçekler
Cenaze Çelengi
Özel Çelenk
karanfil çelenk
Mezar üstü çiçeği - Çelenk
Çiçeklerle pano