Ana Sayfa Hoş geldiniz! Üye Girişi yapın veya Ücretsiz Kayıt olun.

Spathiphyllum ( Barış Çiçeği)

Ürün No
100
Fiyat
250.00 TL + KDV (%18)
İndirimli %10
225.00 TL + KDV (%18) Kazancınız: 29.50 TL
KDVli fiyat
265.50 TL
Puan
266 Her 1000 puan 10 TL hediye çeki kazandırır.
Çiçek Adedi
1 Adet saksı çiçeği
Çiçek Rengi
Beyaz
Ürün Boyu
40-50 cm

Spathiphyllum (Barış Çiçeği) ile ev ve ofislerinize ışıltı katın. 

Makam yada ofis ziyaretlerinde ayrıca yeni görev ve atamalarda gönül rahatlığı ile gönderebileceğiniz bir saksı çiçeği türüdür.

Yelken çiçeği (SpathIphyllum) beyaz çiçeğiyle zarif bir görüntüye sahiptir. Çok fazla soğuk ve sıcak havada bırakmak çiçeğin yapraklarına, çiçeğine ve köklerine zarar verir. Toprak nemli kalıncaya kadar sulamalısınız ve suyun toprağın her tarafına ulaştığına emin olun. Bitki, genellikle yaz aylarında çiçek açar ve çiçeklerini kış aylarına doğru dökerek bir dinlenme sürecine girer. Sararmış veya çürümüş yaprakları makas ile kesin.

Ankara’nın ilk online çiçek satış sitesi olan sudecicek.com.tr , Kendine has çiçek tasarımlarıyla tam 30 yıldır sizlere farklı çiçekler hazırlamaktadır. Değişik tarz ve üslubuyla Sizlerin sevdiklerinizle aranızda bir köprü oluşturan Sude Çiçekçilik hazırladığı çiçeklerle sektöre yenilik katıp önder olduğu gibi , sizin ve sevdikleriniz içinde Hatırlanacak güzel sürprizler yaratmaktadır. Ankara’nın yerel Çiçekçisi olan Sude Çiçekçilik sizler için Çiçek siparişleri hazırlamaya devam etmektedir.

Benzer Çiçekler
Paşa Kılıcı, Kılıç Çiçeği, Peygamber Kılıcı
Tillandsia cyanea (hava çiçeği)
Yasemin Çiçeği
Kaktüs
Dr.Massengena saksı çiçeği 5 li