Ana Sayfa Hoş geldiniz! Üye Girişi yapın veya Ücretsiz Kayıt olun.

Gelin Buketleri

Konu yaz düğünü olunca çiçekten daha güzel, daha doğal bir aksesuar düşünmek imkansız. Rengarenk çiçeklerlerden yapılmış bir buketi elinizde taşıyın, saçınızı ve düğün mekanını süsleyin. Ne kadar çok kullansanız da görüntü kirliliği yaratmazsınız. Siz sadece kullandığınız çiçeklerin birbiriyle ve dekorasyonla uyumuna dikkat edin. Saçınıza taktığınız çiçekten bir tane de damadın yakasına iliştirin. İşte size muhteşem uyum!

Çiçekler cinsine göre fiyat farklılığı gösterir. Maliyetli olmasını istemiyorsanız, fiyat açısından uygun olan kır çiçeklerini tercih edin. Yaz çiçekleri kullanmanız da aynı şekilde fiyatlara olumlu yansır. Çoğu güzel çiçek, yazın yetiştirildiği için bu konuda şanslı olduğunuz söylenebilir. Orkide, karanfil, papatya, lilyum, ortanca ve daha birçok güzel çiçeği düğününüzde kullanabilirsiniz.

Düğününüzün temasına göre beyaz, pastel tonlarda ya da canlı renklerde çiçek seçmek size kalmış. Pastel renkler romantik düğünlerin gözdesi. Uçuk mavi, pembe, eflatun rengi çiçekler düğünde nostalji rüzgarı estirir. Tek renk kullanıyorsanız, bu rengi beyaz çiçeklerle kombinasyon yapabilirsiniz. Deniz kenarında yapılan düğünlerde mavi çiçeklerin kokusu deniz kokusuna karışır. Daha egzotik bir hava için, turuncu, kırmızı gibi tropikal renkteki çiçekleri deneyin.

Bilgiler (Tümü)