Ana Sayfa Hoş geldiniz! Üye Girişi yapın veya Ücretsiz Kayıt olun.

Sevdiğiniz Çiçek Türüne Göre Kişilik Özellikleri

Sevilen çiçeğin kişiliği ele verdiği bilinir. Sevilen çiçekler ve kişilik özellikleri şöyle: 

Gül sevenler; Derin sevgiye ve derin arkadaşlığa değer veren, genellikle hassas, duygu yüklü ve duygusallar. Neşeli, mantığı ile değil hisleriyle hareket etmeyi seven kişilerdir. 

Karanfil sevenler; En küçük bir şeye dahi kızabilen, güçlü ve derin duygulara sahiptirler. Az ama öz konuşup, çok dinlemeyi tercih ederler. Oldukça sert bir kişilik yapıları mevcuttur ve sevgilerinde aşırı derecede kıskanç bir yapıda olurlar. 

Zambak sevenler; Güzeli seven bir yapıya sahip insanlardır. Bu kişiler o güzelliği sadece sevmekle kalmazlar, ona tamamen ve hemen sahip olmak isterler. Fakat bu yapıları, onların acı çekmelerine ve mutsuz olmalarına sebep olabilmektedir. 

Sardunya sevenler; Dengeli bir duygu dünyasına sahiptirler. Hayatları onlar açısından kutsaldır. Hayal dünyasıyla işleri yoktur. 

Yasemin sevenler; Hayalperest ve daima bir bekleyiş içerisinde olan oldukça da kırılgan bir yapıya sahip kişilerdir. Onlar için acele diye bir kavram yoktur. Ağırbaşlıdırlar. 

Hanımeli sevenler; Birbirine ters olan görüşleri vardır. Onların o an içinde mutlu, umutlu olmaları sizi aldatabilir, nedeni ise bir süre sonra değişerek mutsuz ve ümitsiz bir havaya bürünebilmeleridir. 

Menekşe sevenler; Gerçekte kindar olmayan, alçakgönüllü, yüreği sevgi dolu ve paylaşmayı seven kişilerdir. Doğuştan temiz ruhlu ve temiz duyguları besleyebilen karakterleri, onları herkes tarafından aranan insan yapar. 

Manolya sevenler; Yaşam bu kişiler bakımından bir beklenti yumağıdır. Haris ve güçlü benlikleri, onların her an için ve her yerde, her şeyden üstün ve ukala olma duygularını kamçılar. Övülmekten ve de pohpohlanmaktan çok hoşlanırlar. 

Lale sevenler; Aşırı derece narin kişilerdir. Oldukça çabuk kırılabilen yapıları vardır. 

Leylak sevenler; Açık kalpli, içten ve nezaketlidirler. 

Kasımpatı sevenler; Ciddi, ağırbaşlı, katı ve acımasız yapıdadırlar. Titiz ve zor beğenirler. 

Sümbül sevenler; İnsanlardan ve kalabalıktan oldukça uzak, sessiz sakin bir ortamı severler. Dağınık ve savruk bir yaşamları vardır.

Blog (Tümü)