Ana Sayfa Hoş geldiniz! Üye Girişi yapın veya Ücretsiz Kayıt olun.

Sevgililer Gününde Sevgiliye Çiçek Almanın Püf Noktaları

Sevgililer Günü yaklaştıkça eşine, sevgilisine hediye almak isteyenleri tatlı bir heyecan kaplar, bu heyecan 14 Şubat yaklaştıkça hafiften bir telaşa dönüşür.

Herkesin isteği, sevdiği kişiye en özel hediyeyi sunabilmek ve ona kendisinin ne kadar değerli olduğunu ve sevildiğini hissettirebilmektir. Bunun için bir çok alternatif yol vardır elbette ama yıllar geçse de yeri dolmayacak, modası geçmeyecek başlıca hediye, sevgiyle sunulan bir çiçek olacaktır.

Renge ve çiçek türüne göre farklı farklı anlamlar yüklediğimiz çiçekler, özellikle kadınların gönlüne giden vazgeçilmez yolların başında yer alır.

Kırmızı güller, laleler ve mavi orkide aşkı; sarı güller, kırmızı karanfil sevgiyi; beyaz orkide, beyaz karanfil ve beyaz lale saflığı asaleti simgelediği düşünülür ve duyguların kelimelere sığmayan sunumudur.

Sevgilinize ve eşinize özel bir çiçek almak istediğinizde de öncelikle onun sevdiği ve vazgeçemediği çiçeği seçmenizi öneririz, çünkü kadınların hayatında sevdiği değer verdiği bir detayı biliyor olmanız bile tek başına gönlüne girebilmenize yetecektir.

Onun dışında da tabi ki anlamlarına göre yukarıdaki çiçeklerden birisi de ona verdiğiniz değeri hissetmesi için mükkemmel bir seçim olacaktır.

Blog (Tümü)